Skip Navigation
Recherche avancée

Młodszy/a Księgowy/a

  • Finances, comptabilite, gestion, fiscalite
  • 2021-54078
  • Vratislavie, Voïvodie de Basse-Silésie
  • Contrat à durée indéterminée
  • Bac +3
  • Experience: Débutant
Date: 22/07/2021

Księgowanie dokumentów finansowo - księgowych

Analiza, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Weryfikacja zapisów na kontach oraz uzgadnianie sald kont księgowych

Pozostałe zadania wspierające zespół Księgowości

Wykształcenie min. średnie o profilu finansowym

Dobra znajomość MS Excel

Mile widziana znajomość systemu SAP

Umiejętność analitycznego myślenia

Dokładność i sumienność

Pourquoi nous rejoindre ?

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

Atrakcyjny pakiet benefitów

Kompleksowy program wdrożenia

Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

Prywatną opiekę medyczną

Kartę sportową

Dofinansowanie do wypoczynku

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym